almos2
STRONA GŁÓWNA | GALERIA | KONTAKT
 
 
ZABUDOWY TARASÓW

czyli OBUDOWANE ZADASZENIA Z POLIWĘGLANU
jest to tania alternatywa - lekkia konstrukcja ważąca kilkaset kilogramów – której szkielet tworzą profile wypełnione pojedynczym szkłem lub płytami z litego poliwęglanu. Taka przegroda nie jest barierą cieplną, więc we wnętrzu ogrodu trudno utrzymać zimą dodatnią temperaturę. W takim ogrodzie można trzymać rośliny uprawiane w donicach na tarasie, zapewniając im nieco lepsze warunki zimowania niż na zewnątrz. Wnętrze ogrodu nie nadaje się natomiast na miejsce wypoczynku w mroźne i wietrzne zimowe wieczory, chyba że podczas przebywania w nim korzysta się z punktowego źródła ciepła. Niewątpliwą zaletą sezonowego ogrodu jest niewielki ciężar konstrukcji –można nią zabudować istniejący taras, a nawet balkon. Taka swoboda sprawia, że na inwestycję można się zdecydować w dowolnej chwili, równolegle z budową domu albo dopiero po kilku latach od zamieszkania. Lekkie konstrukcje mogą mieć dowolne kształty – proste, na planie wieloboku w formie łuku. Do budowy zadaszenia w tego typu ogrodach używa się najczęściej tafli poliwęglanowych znacznie lżejszych a więc koszty finalne budowy są mniejsze niż w wypadku użycia tafli szklanych.
 

MASZ PYTANIA ! - zapytaj jednego z naszych ekspertów od zabudowy tarasów, skorzystaj z niezobowiązującej rozmowy pod numerem telefonu  [  604 246 025, 22 678 12 01 lub e-mailem  biuro@almos2.com.pl
ZABUDOWA BOCZNA 

Do zabudowy ścian bocznych pragniemy Państwu zaproponować  nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien jednoszybowych ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy tarasów, loggi i balkonów wysuniętych. 
Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.


!!! sprawdź naszą ofertę !!! 
 
Kontakt e-mail STRONA GŁÓWNA  GALERIA  ŚWIETLIKI  KLAPY PRZEWIETRZAJĄCE  PASMA ŚWIETLNE  KOPUŁKI  POLIWĘGLAN KOMOROWY  ZADASZENIA  OGRODY ZIMOWE  Centrala pogodowa  ZADASZENIA TARASÓW  Daszki ze szkła - akrylu - poliwęglanu litego FOTO  Daszki z poliwęglanu FOTO  Świetliki - Pasma świetlne - Kopułki FOTO  Ogrody zimowe FOTO  Zadaszenia obiektowe FOTO  Zadaszenia tarasów FOTO  OGRODY ZIMOWE   NAŚWIETLA POZIOME  OFERTA DRABIN STAŁYCH  DASZKI I ZADASZENIA NA WYMIAR  ZADASZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ  ŚWIETLIKI DLA ROLNICTWA  KLAPY DYMOWE  OGRODY ZIMOWE - ZABUDOWY TARASÓW   REMONTY ŚWIETLIKÓW  ZADASZENIA BASENÓW  POLIWĘGLAN LITY  ZABUDOWY BALKONÓW - TARASÓW  WYŁAZ DACHOWY  WIATY SAMOCHODOWE  DASZKI ZE SZKŁA   WIATA PRZYŚCIENNA  WIATA WOLNOSTOJĄCA  WIATY-ZESTAW POWIĘKSZAJĄCY   DASZKI Z DREWNA  PANELE FASTLOCK   DASZKI NA BALKONY  STANDARDOWE DASZKI NAD DRZWI   OKNA PCV Dobroplast  Zabudowy tarasów, balkonów FOTO  Wiaty samochodowe FOTO  ODŚNIEŻANIE DACHÓW   Kontakt