almos2
STRONA GŁÓWNA | GALERIA | KONTAKT
 
 

ODŚNIEŻANIE DACHÓW     

Almos-2 to firmą wykonującą na codzień prace związane z montażem pasm świetlnych i zadaszeń przy którzch na codzień wykorzystujemy techniki wysokościowe. Nasza firma zrealizowała już wiele zleceń na terenie Warszawy i okolic. Szczególny charakter naszej działalności opiera się na zastosowaniu tam, gdzie jest to konieczne technik wspinaczki alpinistycznej. Cechuje nas krótki czas realizacji oraz jakość usługi.  Almos-2 to firma, która działa długo na rynku i sukcesywnie zwiększa liczbę obsługiwanych klientów. Odśnieżanie nie stanowi dla nas problemu bowiem posiadamy liczne szeregi ludzi z odpowiednimi uprawnieniami BHP oraz wymagany sprzęt. Jesteśmy gotowi podjąć współprace z klientami w ramach stałej współpracy lub od tzw. "pojedynczej akcji".

       

Nasi pracownicy to wykwalifikowany i przeszkolony zespół, profesjonalnie przygotowany i wyposażony do pracy na wysokościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi wykonujemy fachowo i bezpiecznie. Pracownicy posiadają niezbędne pozwolenia do wykonywania prac na wysokościach. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Podstawą naszej firmy jest wykwalifikowany personel który każdego dnia z pełną starannością zadba o bezpieczeństwo i porządek Państwa miejsc pracy.


Nasza firma jest w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, dzięki czemu zdobyliśmy i wciąż zdobywamy to, co najcenniejsze czyli zaufanie i zadowolenie naszych Klientów.  Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą, nawet najbardziej nietypową usługę. Wszystkich Państwa poszukujących stałego, profesjonalnego serwisu porządkowego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zlecając nam utrzymanie porządku na wszystkich dachach, oraz posesjach możecie Państwo spokojnie skoncentrować się na prowadzonej przez Was działalności a my zadbamy o resztę.

 Zapraszamy do kontaktu z nami

biuro@almos2.com.pl

tel. 22 678-12-01
fax 22 651-02-70

kom. 604 246 025

 

 
 
Kontakt e-mail STRONA GŁÓWNA  GALERIA  ŚWIETLIKI  KLAPY PRZEWIETRZAJĄCE  PASMA ŚWIETLNE  KOPUŁKI  POLIWĘGLAN KOMOROWY  ZADASZENIA  OGRODY ZIMOWE  Centrala pogodowa  ZADASZENIA TARASÓW  Daszki ze szkła - akrylu - poliwęglanu litego FOTO  Daszki z poliwęglanu FOTO  Świetliki - Pasma świetlne - Kopułki FOTO  Ogrody zimowe FOTO  Zadaszenia obiektowe FOTO  Zadaszenia tarasów FOTO  OGRODY ZIMOWE   NAŚWIETLA POZIOME  OFERTA DRABIN STAŁYCH  DASZKI I ZADASZENIA NA WYMIAR  ZADASZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ  ŚWIETLIKI DLA ROLNICTWA  KLAPY DYMOWE  OGRODY ZIMOWE - ZABUDOWY TARASÓW   REMONTY ŚWIETLIKÓW  ZADASZENIA BASENÓW  POLIWĘGLAN LITY  ZABUDOWY BALKONÓW - TARASÓW  WYŁAZ DACHOWY  WIATY SAMOCHODOWE  DASZKI ZE SZKŁA   WIATA PRZYŚCIENNA  WIATA WOLNOSTOJĄCA  WIATY-ZESTAW POWIĘKSZAJĄCY   DASZKI Z DREWNA  PANELE FASTLOCK   DASZKI NA BALKONY  STANDARDOWE DASZKI NAD DRZWI   OKNA PCV Dobroplast  Zabudowy tarasów, balkonów FOTO  Wiaty samochodowe FOTO  ODŚNIEŻANIE DACHÓW   Kontakt